Skopiuj widget
Widget
Widget
Thumb_widget
Skopiuj kod
Skopiowano kod

13.04.2017 Jambinai

69.00 zł

Produkt wyprzedany

Deerhunter BookingI did it: one man booking agency oraz White Raven Events zapraszają na eksluzywny koncert klubowy koreańskiej formacji JAMBINAI, która na OFF Festival 2016 roku podbiła tamtejszą publiczność.

JAMBINAI [Korea Południowa] [Post-Rock/ Post-Metal/ Experimental]
https://www.facebook.com/jambinaiofficial/

Rzadko dociera do nas interesująca muzyka z Korei Południowej, ale jeśli mają tam więcej tak znakomitych i oryginalnych grup jak Jambinai to czas najwyższy nadrobić zaległości. Twórcy onirycznego i hałaśliwego zarazem albumu „Différance” w absolutnie unikalny sposób łączą dziedzictwo muzyczne swojego kraju – również wyrażane poprzez wykorzystanie tradycyjnych koreańskich instrumentów – z apokaliptyczną mocą post rocka. Trudno będzie po tym zasnąć.
Źródło: OFF Festival

MERKABAH [Warszawa,Polska] [Experimental/ Noise rock/ Free-jazz/ PL]
https://www.facebook.com/merkabahpl

Merkabah to zespół powstały pod koniec 2007 roku. Awangarda, muzyka eksperymentalna, psychodeliczna, eklektyczna.
Merkabah w swych instrumentalnych kompozycjach niezwykle ciekawie połączył post rocka, rocka progresywnego, psychodelii, jazzu, free jazzu, dodając tu i ówdzie szczyptę noise’u. Tworząc całość o absolutnie unikatowym, transowo-hipnotycznym klimacie.

MOANAA [Bielsko-Biała, Polska] [Post-Metal]
https://www.facebook.com/Moanaaband/

Wywodzący się z południa Polski kwintet zdołał dotychczas wydać własnym sumptem debiutancką płytę „Descent” (2014), a także wielokrotnie zaprezentować się na krajowych scenach. W ostatnich miesiącach, Moanaa brała udział w trasie Days of No Light wraz z Blaze of Perdition i Mord'A'Stigmata, a także w tegorocznym Castle Party, w ramach którego wystąpiła na scenie kościoła poewangelickiego w Bolkowie wraz z m.in. Furią. „Passage” to dowód, że najlepsze zespół ma dopiero przed sobą. Album, zarejestrowany w Heaven's Sound przez Marcina Piekło i słynnym Czyśccu przez Nihila, a zmiksowany w Satanic Audio 
przez Haldora Grunberga to bilet do wyjątkowo bogatego i przestrzennego świata Moany. Radzimy pospieszyć się z wejściem na pokład. Podróż właśnie się 
zaczyna.