Skopiuj widget
Widget
Widget
Thumb_widget
Skopiuj kod
Skopiowano kod

12.01.2017 Djevel/ ROSK/ Brüdny Skürwiel

35.00 zł

Produkt wyprzedany

Deerhunter Booking i White Rave Events zapraszają na drugą edycję cyklu Secret Gathering.

DJEVEL [Norwegia] [Black Metal]

Djevel to praktycznie supergrupa reprezentująca klasyczny norweski black metal charakterystyczny dla drugiej fali gatunku.
W skład zespołu wchodzą byli lub obecni członkowie grup który każdy kto chociaż trochę orientuje się w temacie doskonale kojarzy.

Erlend Hjelvik (Kvelertak)
Mannevond (Koldbrann/Urgehal/Endstille)
Trond Ciekals (Lja/NettleCarrier/Neetzach)
Dirge Reo (Gehennah/Aura Noir/Orcustus/Gorgoroth/Enslaved)

Jeśli lubisz klasyczne norweskie brzmienie i konkretny antychrześcijański przekaz bez zbędnych ozdabiaczy i postowego kombinowania z brzmieniem to zabieraj kolegów i wpadajcie,szykuje się prawdziwy rytuał.

https://www.facebook.com/djevelmakt/?fref=ts

https://www.youtube.com/watch?v=J6Uy-rNiJQ8

ROSK [Warszawa] [Post-Black Metal]

Nie ma już światła. Gwiazdy spadły już z nieba a słońce wzniosło się wyżej niż zwykle. Widzę bagno, mokradło zlepionych brudem i zarazą ludzkich myśli. Zbroczonymi czarną i lepką mazią palcami staram się przedrzeć do jedynego źródła mej wolności. Rozpoczynam swój rytuał pośród innych mi podobnych. Spoglądamy w nicość. Płoniemy, oddając się istocie zrodzonej z naszych inspiracji, z nas samych. Tworzymy byt, który ochrzczony wodą z tegoż bagna, przyjmuje imię ROSK.

https://roskband.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/roskband/

Brüdny Skürwiel [Gliwice] [Black metal / Thrash metal]

Bluźnią, odwracają krzyże, obrażają wszystkie znane człowiekowi świętości. Nagrywają tylko na setkę, wydają tylko kasety i winyle a szerzej publice spodobali się głównie dzięki swojemu bezkompromisowemu podejściu i rozbrajającej szczerości. 
Jak sami zaznaczają – w dupie mają oferty wydania pełnego albumu na CD, czy też promocję ich muzyki w komercyjnych mediach; ponieważ ponad wszystko ukochali sobie oldschoolowe podziemie i nie zamierzają wychylać się wyżej. Choć w ich utworach słychać zarówno wpływy rock'n'rolla w stylu Midnight, Gehennah; jak i chamskiego black/thrashu w stylu Desaster czy Witchmaster; oni sami klasyfikują się jako po prostu „evil metal” i jak mówią – brzydzą się utworami składającymi się z więcej niż trzech riffów. 
Chamski, prostacki i prymitywny rock'n'roll/black/thrash - to właśnie oni. 
Na koncie kilka kaset, winylowy split z kultowym Nunslaughter i niezliczona ilość zagranych koncertów.

www.metal-archives.com/bands/Brüdny_Skürwiel/3540375848