Skopiuj widget
Widget
Widget
Thumb_widget
Skopiuj kod
Skopiowano kod

10.03.2017 Siena Root

39.00 zł

Produkt wyprzedany

Deerhunter Booking i Klub Chmury zapraszają na psychodeliczny wieczór ze Szwedami ze Siena Root. Skandynawów wesprą rodzime zespoły Blue Horizon i Rah Pitia.

Siena Root [Psychodeliczny rock / Retro Rock] [Szwecja]

Siena Root to grupa eksperymentalna posiadająca swoje korzenie w analogowej old schoolowej rockowej muzyce. Klasyczne dźwięki, ale wciąż zachowujące oryginalny wymiar, ciężkie organy, klimatyczny bas, dobre riffy i duże bębny. Siena Root także zawiera bluesowy wokal z etnicznymi klasycznymi instrumentami i psychodeliczną wibracją. Warszawski koncert będzie pierwszym występem Szwedów w Polsce.

Blue Horizon [Psychodeliczny Rock] [Polska]

Blue Horizon to zespół rockowy, który swoją przygodę ze sceną rozpoczął jesienią 2013 roku, w warszawskim klubie Ćma Barowa. Już na pierwszych koncertach zebrał bardzo dobre recenzje od publiczności, a kluby wypełnione były przynajmniej setką osób. Inspiracje zespołu sięgają do korzeni muzyki rockowej - Deep Purple, Pink Floyd, które przeplatane są z wpływami bardziej nowoczesnych muzyków takich jak Jack White czy Rival Sons. W czasie ostatniego roku Blue Horizon koncertowali po całej Polsce z lokalnymi i zagranicznymi zespołami takimi jak Katedra czy Death Hawks, grali na deskach klimatycznych klubów we Wrocławiu, a także dużych scen plenerowych na Warszawskich Ursynaliach czy w Jarocinie, gdzie pomimo iż nie grali na głównej scenie, publiczność dała fantastyczny pokaz energii wiwatując “TU JEST LEPIEJ!”. Byli finalistami festiwali takich jak Meskalina Festival, Rock Alert Festiwal, Rock May Festival. W czerwcu 2015 grupa wydała własnym sumptem swój pierwszy album “Out of The Blue” składający się z czterech autorskich utworów. Ku wielkiej uldze płyta bardzo szybko się przyjęła i sprzedała na całym świecie niemalże cały nakład. Ciągłe zamówienia z Niemiec, USA czy nawet z Argentyny wymiotły CD z zespołowych magazynów.

Rah Pitia [Psychodeliczny rock] [Polska]

Wydana płyta EP „Adyton” we wrześniu 2015 roku, miała patronat i recenzję (jako pierwsza w historii) Red Smoke Festival. Płyta ma już ponad 5tysięcy wyświetleń na portalu Youtube, poszerzając grono odbiorców za granicą. Przez ponad dwa miesiące zespół był na liście przebojów Radia Merkury Poznań. Epka została nagrana „domowo”, co słychać (zauważył to Oscar Cadermalm – wokalista Truckfighters „Like the vocals but the overall sounds is too thin”). Są finalistami przeglądu Emergenza (3 miejsce w okręgu wielkopolskim). W lipcu nagrali nowe utwory, które zamkną w formie filmowej – dwa utwory, jedna spójna historia. Premierę teledysku planują na 13 października 2016 roku. Zagrali już przed: Get Your Gun(Dania), Ephedera(Szwajcaria), Estoner, Kannabinoid(Estonia) i wiele innych. Pod koniec 2017 roku zespół planuje wydać drugą płytę EP.