Skopiuj widget
Widget
Widget
Thumb_widget
Skopiuj kod
Skopiowano kod

08.09.2017 :Of the Wand and the Moon;

60.00 zł

Produkt wyprzedany

Deerhunter Booking i Southern Discomfort zapraszają dp klubu Pogłos na wieczór z legendą neofolku :Of The Wand And The Moon:!

:Of The Wand And The Moon: [Dania] [Neofolk]

http://www.ofthewandandthemoon.dk/
https://www.facebook.com/wandmoon
"Tear It Apart" video
https://www.youtube.com/watch?v=A0FXliKdbac

Duński projekt założony przez Kima Larsena w 1998 roku na wyspie Bornholm (region Hovedstaden).

Brzmienie projektu jest silnie zainspirowane twórczością prekursorów sceny neo-folk m.in. Death in June. Tematyka kompozycji związana jest z pogaństwem, a motywy runiczne odgrywają znaczącą rolę w muzyce, tekstach utworów i stronie graficznej płyt.

W 2005 roku Kim Larsen powołał do życia własną wytwórnię Heiðrunar Myrkrunar, w której prócz własnych albumów wydaje również materiały innych zespołów tj. Les Chasseurs De La Nuit czy szwedzkiego Solblot.

By The Spirits [Wrocław] [Neofolk]
https://www.facebook.com/bythespirits/?fref=ts

Jednoosobowy projekt z pogranicza folku/neofolku pochodzący z Dolnego Śląska oficjalnie powołany do życia w marcu 2016. Jak do tej pory projekt ma na koncie demo i wydaną nakładem Sineater Records EP na 7" winylu. Pomimo krótkiego stażu dzielił już scenę z takimi klasykami gatunku jak Of the Wand and the Moon oraz Death in June. Muzyka By the Spirits inspirowana jest klasykami gatunku neofolk. W swoich tekstach krąży wokół tematów związanych z naturą, duchowością, śmiercią.